Znak našeho oddílu


Oddílovka 2009

Opět jsme se sešli prodiskutovat, pokecat a shlédnout věci z uplynulého lezeckého roku. Oddílovka probíhala ve dvou fázích, došlo na placení příspěvků, hlasování, ale také na promítání fotek a lezeckých filmů.Letos zaznamenal náš oddíl další velký přísun nových sil. Své řady jsme tedy rozšířili na hezkých 33 lezců.
Na počátku schůze se hodně administrovalo a navrhovalo co s našetřenými penězi. Rozhodlo se že budeme nadále spořit, ale padlo i několik návrhů jak s peněžními prostředky klubu naložit v roce příštím. Někdo navrhoval, že by se mělo investovat do vína, oddílových triček, nebo koupit cepíny do ledu, případně bouldermatku. Na přesrok nás tedy jistě čeká zajímavé hlasování. Schváleno bylo zakoupení laminovačky pro oddílové potřeby (laminace klubových kartiček, vrcholovek...atd.).
Následovalo promítutí fotoklipů z Hruboskalska a podzemí Prahy, Hanz promítnul fotky z lezení v El Choru a Dino svůj dokumentární film o výstupu na Elbrus.
Po ukončení se většina samozřejmě přesunula do nedaleké hospůdky, kde jsme zvesela načali ten letošní lezecký rok 2009.Tak snad už brzo povolí venku ledy a sejdeme se zase někde pod skalama!