Znak našeho oddílu


Oddílovka 2011

Inovativní zabezpečení objektu na Zeleném pruhu sice trochu zdržuje, ale nakonec bez většího zpoždění dorazí všichni. Začíná 7. oddílová schůze našeho oddílu.


Pozvánka

Úlohy sekretářky a výběrčí zároveň se pilně ujímá Bety, která proti zaplacení členských příspěvků vydává potvrzení a šnečka (výbornou domácí pečenou pochoutku). V učebně to začíná šumět. Diskutuje se o letošních lezeckých výjezdech a o tom, co kdo plánuje na letošek. Pak si bere slovo hospodář a mluví o příjmech a výdajích z oddílového rozpočtu. Loni se koupila vrtačka, letos se prozatím šetří. Předběžně se odhlasovalo, že se vybere návrh na oddílové tričko a ze společných peněz se zaplatí sítotisk. Dále se také uvažuje o investici do webhostingu. Nikdo nemá žádné návrhy, proto předseda přechází k promítání slíbeného překvapení - krátkého filmu z loňského otevírání skal (možno shlédnout v galerii).


Památce těm co se dostavili

Další část programu oddílovky je všem nadmíru známa - jde se na pivo! Zábava se rozjíždí plným proudem až do zavíračky. Část z nás se domlouvá hned na druhý den ráno, že se půjde společně na stěnu, což je po této akci velmi slušný výkon. Blahopřeji.Tak na blízké promítačce ahój!

Jarda