Znak našeho oddílu


Fotoalba > otevírání skal 2012

cestou na akci jsme se podívali i na Sloní Kameny lézt se zde však nesmí jedna fotka z lezení děti spí, rodiče lezou
děti spí, rodiče lezou Kuzma kráčí krajinou
Začali jsme postupně přijíždět. Tomáš cestou očesal auto o pangejt, nechal se odtáhnout do nejbližšího servisu, kde mu museli měnit dvě kola. Přesto dorazil, proč si kazit víkend. Pod krosnami se nacházely dvě alumíniové dózy opatřené nápisy povědomých názvů.
A tak to začalo. Vašek přinesl mini simulátor lezení v Černolicích, aneb rozeber si svou věž. Mandy kouká a spřádá strategii. Mandy bere lokr a tahá...
A už to letí, už se to sype. Vašek se raduje, Brdský fantom je totiž v tahání lokrů v praxi téměř nepřekonatelný! Tato horolezecká hra byla velice žádaná. A kdo nemohl stavět věže, pustil se do hazardních her. Vždyť i to lezení je leckdy hazardní. A pak došlo i na vyplácení výher... Nebo splácení?
Bylo třeba vylézt na Fellerovu věž. To je povinnost. Krásná Šachtová hrana IV. Pro leckoho jsou to schody. Jen je třeba pořádně zvednout nohu. Fellerovka A pak se táta od dvojčat na chvilku vrátil do nerozvážných let a vytáhl zapytlenou Starou cestu na Hrušku za pořádně poctivých VII, bez kruhu.
Tohle je naše skoro kompletní sestava. Kuzma chrápal ještě v chatě, neb vyhrál titul největšího konzumenta svijanského Fandy.