Znak našeho oddílu


Fotoalba > Metodické odpoledne 2012

Partička se začíná slézat A zanedlouho začíná první spontánní přednáška na téma \"k čemu je dobré lano\" Jak svázat správně lana, aby nedošlo k nehodě? Opakujeme si také archaické techniky typu navazování na kšandičky
A jak se správně navázat na prsák. Hlavní metodik Mandy ukazuje kterak napevno bloknout půlloďák. A když jsme byli metodicky osvěženi, mohli jsme se pustit do okusení nových cest na Branické skále. Lezli jsme většinou plotnové cestičky, slunce už tolik nepražilo a vedra trošinku povolila.
Ze shora byl nádherný výhled na Prahu. Mandy se chystal, že pořádně zapráská... Bubák byl spokojen. A Mandy se rozlezl v lehčích plotýnkách.
A pak se Mandy s Bubákem pustili do pořádných prásků! I známý sportovec Tárčí se pustil do obtížnějších linií. Cesta ho však vytrestala několika hroudami volného kamení. Na Mandyho přecejenom ještě nestačí... Zakončili jsme jak jinak než v blizoučké putyce s branicky línou obsluhou. Bylo to vydařené odpoledne, jež osvěžilo v hlavě zaprášené metodické vědomosti a také mile opět protáhlo lezecké svaly na celém těle.