Znak našeho oddílu


Fotoalba > Skalák - Daliborka

Slanění z Osudové, věže která je takříkajíc nejvíce \"na ráně\" Slaněním přímo na silnici. Svačinová pohoda. Výstup na kuriozní vyhlídkovou věž, hezky po vytesaných schůdkách z 19. století.
Stará cesta na Krasavce, zdálky lehká, zblízka podstatně těžší. Ruce sklepat Smyčky zkrotit Užít si Hruboskalskou pohodu.
Kouřová stěna na Daliborku, magická cesta pro pískovcové lezení. Cesta která přepsala klasifikaci. I po sedmdesáti letech od prvovýstupu dokáže přichystat nejednu pikantní chvilku. Povinné spárové krůčky, pak utéct vlevo traverzem k 1. kruhu Relax u kruhu
Konec flákání, co dál? Stavěním, hezky jako za starých časů. Žádné novodobé manýry tady nebudou trpěny :o) Dále stěnou s obavami... ... ke druhému kruhu.
Stěnou Daliborky. Nahoru a širočinkou, coby třešničkou na dortu hezky na vytoužený vrchol s jedním z nejhezčích výhledů Českého ráje. Musíme uznat, že autor této cesty, legendární Joska Smítko byl nefalšovaný borec! Člověk kouká s otevřenou hubou na to, co byli schopní tehdejší mistři přelézt.